-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Тендер Prozorro UA-2021-07-20-000263-c
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
f97149d6b98b4f6daeea6a802e8c7e22
Внутрішній номер закупівлі:
10775175
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-20-000263-c
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2021 09:07 - 30.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2021 09:07 - 09.08.2021 00:00
Аукціон:
09.08.2021 11:21 - 09.08.2021 11:42
Період кваліфікації:
09.08.2021 11:42 - 11.08.2021 08:13
Період завантаження договору:
11.08.2021 08:13 - 31.08.2021 08:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) ДК 021: 2015 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
Оскарження: 11.08.2021 08:13 - 22.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Оскарження: 11.08.2021 08:13 - 22.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
199 960.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 960.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 08:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ЕКОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33941553
-
Контактна особа:
Олена Анікіна +380963980644 eanikina@ecall.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СКЛЯРЕНКА, будинок 5, офіс 210
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a004a9f5fa44811a1725755bf19ec0a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-20-000263-c-c1
Постачальник:
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Номер договору:
27/08/2021
Сума договору:
199 960.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 633.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.08.2021 10:00
Статус:
Виконаний