-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2021-07-19-009515-b
ДК 021:2015 - 30197630-1 Папір для друку (Папір Zoom A4, 80 г/м2, 500 арк. в пачці)
Завершена
17 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d5061de77a804da69e5637d864259fd1
Внутрішній номер закупівлі:
10773099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-19-009515-b
Замовник:
Вінницька обласна Рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022438
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Кухарчук +380966168655 invinor@ukr.net http://vinrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля двічі не відбулася через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 30197630-1 Папір для друку (Папір Zoom A4, 80 г/м2, 500 арк. в пачці)
Кількість
200 пачка
Період постачання
29.07.2021 - 11.08.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМУС-ПОЛІГРАФ"
Оскарження: 22.07.2021 15:04 - 02.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25551379
-
Контактна особа:
Холод І.О. +380322319515
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, Залізничний район ВУЛ. ШИРОКА будинок 81
Оскарження: 22.07.2021 15:04 - 02.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
15 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2021 15:04
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
60d29a594c1e44579eb7a53c58c5f7db
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-19-009515-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМУС-ПОЛІГРАФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25551379
-
Контактна особа:
Холод І.О. +380322319515
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, Залізничний район ВУЛ. ШИРОКА будинок 81
Номер договору:
85
Сума договору:
15 804.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.08.2021 10:16
Статус:
Підписаний