• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

код ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах,код ДК : 24111900-4 Кисень)

Завершена

187 760.00 UAH з ПДВ
Номер: be22b42e7fb649aaa0da5f4b9e3c2472
Внутрішній номер закупівлі: 10767036
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-19-005941-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Нижник +380412416727 nyzhnyknatalia530@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до ч.1 ст.40, п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо двічі було відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від інших від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Замовником було оголошено відкриті торги перший раз за ID: UA-2021-06-15-010038-b та другий раз за ID: UA-2021-07-02-004377-c , які двічі не відбулися у зв'язку з відсутністю конкуренції тендеру код ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах,код ДК : 24111900-4 Кисень). Враховуючи вищевикладене Замовник запрошує до участі в переговорній процедурі учасника аукціону - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС" в особі керівника Жирохова Володимира Володимировича
Очікувана вартість: 187 760.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний газоподібний в балонах(40 л /6,3 м3)
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А На карті
Кисень медичний рідкий в кріоциліндрах
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 10860 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"

Оскарження: 19.07.2021 14:41 - 30.07.2021 00:00
Ціна пропозиції 187 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2021 14:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a310f9be0e624870ae9fb3d1fc04a754
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-19-005941-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Номер договору: 158
Сума договору: 110 039.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.08.2021 14:55
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 158.pdf
pdf
дод 1 до договору № 158.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 до договору №158.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s