-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-001555-b
Торги не відбулися
317 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
e6bc5620f55b477baadb9e2d33ff56a2
Внутрішній номер закупівлі:
1076133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-21-001555-b
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ніна Олександрівна Чайкіна +380673516114 chaykina-no@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
317 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 16:31 - 26.07.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2017 16:31 - 05.08.2017 18:00
Аукціон:
07.08.2017 14:51 - 07.08.2017 15:12
Період кваліфікації:
07.08.2017 15:12 - 09.08.2017 22:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дров’яні брикети
Кількість
162 тонни
Період постачання
07.08.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТЮТЮННИК ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 07.08.2017 15:12 - 20.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Павло Тютюнник +380966888891 drevo77@ukr.net
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, місто Сновськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО, будинок 54, корпус Г
Оскарження: 07.08.2017 15:12 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
313 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.08.2017 22:22
Документи
15
Скарги
0
ФОП "ТЄЛЄГІН СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 09.08.2017 22:22 - 20.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2985811958
-
Контактна особа:
Тєлєгін Сергій +380975523285 i_golova@ukr.net
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновський район, місто Сновськ, ВУЛИЦЯ ЧКАЛОВА, будинок 26
Оскарження: 09.08.2017 22:22 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.08.2017 22:24
Документи
12
Скарги
0