• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам'яне

Завершена

1 252 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 527.00 UAH
Номер: 9f45ed5f0ba240809ebce8770d777a3a
Внутрішній номер закупівлі: 1075622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-17-000567-c   
Замовник: Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради
Контактна особа: Сунцова Ірина Миколаївна +380484960892 maraz.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 252 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 527.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 30 000.00 UAH
Період уточнення: 17.07.2017 20:19 - 24.07.2017 20:24
Період прийому пропозицій: 17.07.2017 20:19 - 03.08.2017 20:24
Аукціон: 04.08.2017 13:15 - 04.08.2017 13:36
Період кваліфікації: 04.08.2017 13:36 - 07.08.2017 15:37
Період завантаження договору: 04.08.2017 13:36 - 24.08.2017 13:36

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 318 тонни
Період постачання 17.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67760, Україна, Одеська область, с. Маразліївка, вул. Шкільна,76 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"

Оскарження: 04.08.2017 13:36 - 18.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 246 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 246 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2017 15:37
Документи 54
Скарги 0
ТОВ "OC-НОВА 2007"
Початкова пропозиція 1 252 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 252 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: ad1aa8a9237d437b8ad57656c5424304
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-17-000567-c-c1
Постачальник: ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Номер договору: 144
Сума договору: 1 246 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 18.08.2017 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s