• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М’ясо

Завершена

172 653.00 UAH з ПДВ
Номер: 497f85fb865447e491044f471946cd35
Внутрішній номер закупівлі: 1074613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-08-000141-c   
Замовник: Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Жулім Марія Станіславівна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 172 653.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина (тушки охолоджені)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 89 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті
Курятина (тушки заморожені)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 22 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті
Свинина (без кості охолоджена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1187 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті
Свинина (без кості заморожена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 297 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті
Печінка (яловича охолоджена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 45 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті
Печінка (яловича заморожена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 11 кілограм
Період постачання 23.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м.Очаків, вул. Лоцманська. 56 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль Віктор Олександрович

Оскарження: 08.08.2017 10:15 - 19.08.2017 00:00
Ціна пропозиції 172 653.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2017 10:19
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f340656e839743908280e688895d1d39
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-08-000141-c-b1
Постачальник: ФОП Коваль Віктор Олександрович
Номер договору: 331
Сума договору: 172 653.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 19.08.2017 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Договір.docx
p7s
sign.p7s