• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (кабінетів № 7, 8, 20, 22, спорт. Зал №2) Дмитрівської сільської ради за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Бучанського району Київської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Вимоги до учасника та перелік документів, що мають бути надані учасником у складі пропозиції визначено у відповідності до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі", що додається.

Завершена

904 734.44 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
Номер: 1b914dc9a57143bba7b51c20871221ec
Внутрішній номер закупівлі: 10726754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-15-001104-a   
Замовник: Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області
Контактна особа: Козлюк Валентина Миколаївна +380459879118 dmytrivskazosh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 904 734.44 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 15.07.2021 10:39 - 21.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2021 00:00 - 27.07.2021 00:00
Аукціон: з 27.07.2021 11:11
Період кваліфікації: 27.07.2021 00:04 - 28.07.2021 09:32
Період завантаження договору: 28.07.2021 09:32 - 17.08.2021 09:32
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщень Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (кабінетів № 7, 8, 20, 22, спорт. Зал №2) Дмитрівської сільської ради за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Бучанського району Київської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 08112, Україна, Київська область, село Дмитрівка, ВУЛИЦЯ ЛІСНА, будинок 42 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕВКЛІД"

Оскарження: 28.07.2021 09:32 - 31.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 877 656.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
877 656.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2021 09:32
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: 2dc3339b614b4d9c84354dc965c215c4
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-15-001104-a-a1
Постачальник: ТОВ "ЕВКЛІД"
Номер договору: 91
Сума договору: 877 656.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 731 380.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 05.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s