-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід )
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-001476-c
Торги не відбулися
115 784.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 578.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 578.92 UAH
Номер:
7cdc830b59f345b19dc6429f74abaf7c
Внутрішній номер закупівлі:
10687469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-13-001476-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денчик +380575832142 cpmsd-bogod-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 784.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
578.92 UAH
Період уточнення:
13.07.2021 10:00 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2021 10:00 - 29.07.2021 08:00
Аукціон:
з 30.07.2021 11:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Кількість
115 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації