-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34310000-3 (Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки)
Тендер Prozorro UA-2017-07-31-000435-b
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
e07a42c977ab462a9d4c9e9ff20791b9
Внутрішній номер закупівлі:
1067421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-31-000435-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артем В’ячеславович Амелін +380552481407 a.amelin@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2017 11:30 - 04.08.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2017 15:00 - 08.08.2017 16:00
Аукціон:
09.08.2017 14:21 - 09.08.2017 14:42
Період кваліфікації:
09.08.2017 14:42 - 15.08.2017 09:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змінно-запасні частини до двигунів перевантажувальної техніки
Кількість
228 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
Оскарження: 09.08.2017 14:42 - 17.08.2017 09:10
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Оскарження: 09.08.2017 14:42 - 17.08.2017 09:10
Початкова пропозиція
420 295.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 295.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2017 09:10
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вордтекс"
Оскарження: 15.08.2017 09:10 - 17.08.2017 09:11
×
-
Код ЄДРПОУ:
22805106
-
Контактна особа:
Лента Дмитро Анатолійович 380960979989 lenta_wordteks@ukr.net http://wordteks.com
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Героїв Сталінграда, 22а
Оскарження: 15.08.2017 09:10 - 17.08.2017 09:11
Початкова пропозиція
449 688.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 688.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2017 09:11
Документи
14
Скарги
0