• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Принтер штрихкоду

Принтер штрихкоду

Завершена

523 404.00 UAH з ПДВ
Номер: 8f37a2fa7ec44e0a91baf58129630bf9
Внутрішній номер закупівлі: 10653110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-09-001618-a   
Замовник: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз»
Контактна особа: Сташко Анатолій Васильович 380362642075,380673642054 Anatolii.Stashko@rvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено тендер
Очікувана вартість: 523 404.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Принтер штрихкоду
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 18 штуки
Період постачання 15.06.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Рівненська область, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Система Трейд"

Оскарження: 12.07.2021 10:13 - 23.07.2021 00:00
Ціна пропозиції 523 404.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 10:13
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a867d50a5a824b52b67e511f0d67175e
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-09-001618-a-a1
Постачальник: ТОВ "Система Трейд"
Номер договору: 13A330-7508-21
Сума договору: 523 404.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 436 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
13A330-7508-21.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s