-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44190000-8 «Конструкційні матеріали різні» (ДВП ПСТ 40 1220*2440*2,5 мм, відповідний код за ДК 021:2015 -44191400-9)
Тендер Prozorro UA-2021-07-09-001586-c
ДК 021:2015 44190000-8 «Конструкційні матеріали різні» (ДВП ПСТ 40 1220*2440*2,5 мм, відповідний код за ДК 021:2015 -44191400-9)
Завершена
45 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0acdfd1b635142dd969cb28ab92a0c60
Внутрішній номер закупівлі:
10650770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-09-001586-c
Замовник:
Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут в особі Студентського містечка Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23912896
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чкалова, буд.1.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Сергіївна Трунякова +380577884992 studgorodok-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедури «відкриті торги» за номерами UA-2021-05-31-004496-b та UA-2021-06-16-000878-b, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис. Оплата здійснюється по факту поставки Товару. Остаточний строк оплати Товару складає 7 (сім) банківських днів з моменту належної поставки Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДВП ПСТ 40 1220*2440*2,5 мм, відповідний код за ДК 021:2015 -44191400-9
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МІШИН ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 09.07.2021 10:24 - 20.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3021911130
-
Контактна особа:
Мішин Володимир Юрійович +380508313997
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 72 А квартира 116
Оскарження: 09.07.2021 10:24 - 20.07.2021 00:00
Ціна пропозиції
43 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2021 10:24
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
409a884155c5402fa4eb02bdb2ed4331
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-09-001586-c-c1
Постачальник:
МІШИН ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3021911130
-
Контактна особа:
Мішин Володимир Юрійович +380508313997
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 72 А квартира 116
Номер договору:
14-07/21
Сума договору:
43 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.07.2021 08:04
Статус:
Виконаний