-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Штормовий одяг
Тендер Prozorro UA-2017-07-11-000287-c
Штормовий одяг (костюми)
Завершена
331 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 331.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 331.50 UAH
Номер:
b2bdae6ae0ee470fa4c4bc8f3b57e278
Внутрішній номер закупівлі:
1061424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-11-000287-c
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Tatyana Нагорняк 0666612704 tatyana_nagornya@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
331 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2017 13:35 - 17.07.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2017 13:35 - 27.07.2017 10:00
Аукціон:
28.07.2017 13:47 - 28.07.2017 14:08
Період кваліфікації:
28.07.2017 14:08 - 03.08.2017 15:17
Період завантаження договору:
28.07.2017 14:08 - 17.08.2017 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 500.00 штормовий одяг