-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу
Тендер Prozorro UA-2017-07-11-001625-b
код ДК 021:2015 – 33180000-5«Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»
Завершена
3 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 500.00 UAH
Номер:
790a37a16d0a4393bba66510fa960813
Внутрішній номер закупівлі:
1061136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-11-001625-b
Замовник:
Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005734
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситенко Борис Петрович 380372517971 hosp2016.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 500.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2017 15:02 - 17.07.2017 10:30
Період прийому пропозицій:
11.07.2017 15:02 - 27.07.2017 10:30
Аукціон:
28.07.2017 11:41 - 28.07.2017 12:03
Період кваліфікації:
28.07.2017 12:03 - 01.08.2017 15:32
Період завантаження договору:
28.07.2017 12:03 - 17.08.2017 12:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діалізатор високопоточний типу FХ 50 classix (або еквівалент)
Кількість
174 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 60 classix (або еквівалент)
Кількість
616 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 80 classix (або еквівалент)
Кількість
1440 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Магістралі кровопровідні для апаратів 5008 (або еквівалент)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка артеріальна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
5000 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка венозна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
5000 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
AF 83 (або еквівалент)
Кількість
170 упаковка
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
Bi BAG дизайн 5008 (650 gr) (або еквівалент)
Кількість
3105 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Фільтр ультрафільтрації діалізного розчину типу Діасейф плюс (або еквівалент)
Кількість
10 штуки
Період постачання
14.08.2017 - 30.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ренарт
Оскарження: 28.07.2017 12:03 - 12.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Дунаєва Олена Олександрівна +380673283003 e3801119@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 57, 3 поверх
Оскарження: 28.07.2017 12:03 - 12.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 889 769.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 889 769.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2017 15:32
Документи
15
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАСЕРВІС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31467020
-
Контактна особа:
Іванна Білоголова +380931139264 diaserviceplus@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ,, ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14, офіс 16/27
Початкова пропозиція
3 899 849.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 899 849.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
37d1ac29a6bb4ed084bac9df76c2a4c9
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-11-001625-b-b1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Дунаєва Олена Олександрівна +380673283003 e3801119@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 57, 3 поверх
Номер договору:
ЦЗ-72/2017
Сума договору:
3 889 769.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2017 00:00 - 30.12.2017 23:00
Дата підписання:
14.08.2017 10:00
Статус:
Підписаний