-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-002166-c
Місцезнаходження Замовника: вул. І. Миколайчука, 9, м. Львів, 79059. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
19 571 228.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97 856.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 97 856.14 UAH
Номер:
f639db8f9d3042e7ab7245f92d372d1c
Внутрішній номер закупівлі:
10593733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-06-002166-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996639
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380322587021 emergencyhospital_zakupky_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45235000-3 Будівництво аеродромів, злітно-посадкових і маневрувальних смугАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 571 228.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
97 856.14 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
95 000.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2021 10:25 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2021 10:25 - 22.07.2021 11:00
Аукціон:
з 23.07.2021 11:02
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35630286
-
Контактна особа:
Кузьма Станіслав Михайлович +380322251050 040575@ukr.net
-
Адреса:
81127, Україна, Львівська область, Пустомити, Підбірці Львівська 156
Початкова пропозиція
19 560 421.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 560 421.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0