-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерні принтери; код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-001518-c
Закупівля товару в рамках Спільної Операційної Програми Румунія -Україна 2014-2020 – фінансування ЄІС – Транскордонне співробітництво – 2SOFT/1.1/45 «Навчання з моїм сусідом – поліпшення якості освіти за допомогою транскордонного співробітництва»
Завершена
31 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
7b2b91a0f4ec461483a48b9deb3784da
Внутрішній номер закупівлі:
10592562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-06-001518-c
Замовник:
Коломийська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054334
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Геник +380343347571 tender_kolrada@ukr.net http://kolrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» двічі відмінено торги по предмету закупівлі: Лазерні принтери; код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» на суму 31 800,00 грн. (тридцять одна тисяча вісімсот грн. 00 копійок) без ПДВ (ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-18-001025-b та UA-2021-04-06-003515-b у зв’язку із поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Замовнику необхідно здійснити закупівлю товару в рамках Спільної Операційної Програми Румунія -Україна 2014-2020 – фінансування ЄІС – Транскордонне співробітництво – 2SOFT/1.1/45 «Навчання з моїм сусідом – поліпшення якості освіти за допомогою транскордонного співробітництва» по предмету закупівлі:Лазерні принтери; код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» на суму 31 800,00 грн. (тридцять одна тисяча вісімсот грн. 00 копійок) без ПДВ
Очікувана вартість:
31 800.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлену партію товару здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на склад Покупця на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лазерні принтери
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
78203, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАНТЕЛЮК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 06.07.2021 10:53 - 17.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2991015211
-
Контактна особа:
ПАНТЕЛЮК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380958324920
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 44, квартира 14
Оскарження: 06.07.2021 10:53 - 17.07.2021 00:00
Ціна пропозиції
31 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2021 10:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b20f838b72e74edd8438adf0ea9f3048
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-06-001518-c-c1
Постачальник:
ПАНТЕЛЮК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2991015211
-
Контактна особа:
ПАНТЕЛЮК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380958324920
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 44, квартира 14
Номер договору:
39
Сума договору:
31 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.07.2021 15:22
Статус:
Виконаний