-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської обл
Тендер Prozorro UA-2021-07-02-010502-c
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
ea91763e97e249bcbdd57e3841b32a7b
Внутрішній номер закупівлі:
10569976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-02-010502-c
Замовник:
СИНЮХИНО-БРІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376951
-
Адреса:
55243, Україна, Миколаївська область, Первомайський р-н, село Синюхин Брід, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Волкова +380993186100 sbsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2021 20:33 - 18.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2021 20:33 - 28.07.2021 14:27
Аукціон:
29.07.2021 12:09 - 29.07.2021 12:30
Період кваліфікації:
з 29.07.2021 12:30
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської обл
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
02c2a9aa74b44c10a3158e51872c000d
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Через неможливість виправлення технічного завдання
Період оскарження:
16.08.2021 11:45 - 27.08.2021 00:00
Дата опублікування:
16.08.2021 11:45
Дата виконання:
27.08.2021 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КАЗАРЯН ЗАРУІ ЄРВАНДІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2981421904
-
Контактна особа:
Заруі Казарян +380978713152 zara200777@ukr.net
-
Адреса:
56401, Україна, Миколаївська область, Доманівський р-н, селище міського типу Доманівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 26
Початкова пропозиція
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
12
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ГОСПОДАР-2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38505287
-
Контактна особа:
Петро Пестов +380680665933 gospodar-2@ukr.net
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, місто Первомайськ, ВУЛИЦЯ ОДЕСЬКА, будинок 78-Е
Початкова пропозиція
2 871 048.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 871 048.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
69
Скарги
0