• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах,код ДК : 24111900-4 Кисень)

Найменування, а також асортимент (кількість) одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання) та по тексту оголошення.Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою

Торги не відбулися

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: bb6b2a6c76cd4de5abdd45ba1a716fa8
Внутрішній номер закупівлі: 10559557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-02-004377-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Нижник +380412416727 nyzhnyknatalia530@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 950.00 UAH
Період уточнення: 02.07.2021 11:57 - 09.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2021 11:57 - 19.07.2021 00:00
Аукціон: з 19.07.2021 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний газоподібний в балонах(40 л /6,3 м3)
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А На карті
Кисень медичний рідкий в кріоциліндрах
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 10860 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Початкова пропозиція 187 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 760.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0