• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Машина протирально-різальна ТОРГМАШ МПР-350М або еквівалент)

Завершена

25 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 9be08df2052846bebd82f4064c95d0fd
Внутрішній номер закупівлі: 10556409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-02-002533-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі оголошено процедури Закупівлі ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Машина протирально-різальна ТОРГМАШ МПР-350М або еквівалент) за номерами UA-2021-06-15-004253-b та UA-2021-05-27-002547-b, які були відмінені на підставі ст. 40 п. 2 ч.1 - подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-06-15-004253-b дата формування звіту: 01 липня 2021року, ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-05-27-002547-b дата формування звіту: 12 червня 2021року
Очікувана вартість: 25 900.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина протирально-різальна ТОРГМАШ МПР-350М або еквівалент
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.07.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАУНА ГРАНД"

Оскарження: 02.07.2021 10:48 - 13.07.2021 00:00
Ціна пропозиції 25 698.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2021 10:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c7d989c4f60d4a9ba00762674fb11b34
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-02-002533-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАУНА ГРАНД"
Номер договору: №326
Сума договору: 25 698.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 21 415.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.07.2021 07:50
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №326.pdf
p7s
sign.p7s