-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13», показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2021-07-01-000886-b
Місцезнаходження: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Степанянця,13 індекс 71114. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою (більш детально в п. 7 розділу І тендерної документації).
Торги не відбулися
1 674 538.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 372.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 372.69 UAH
Номер:
90a186350a5b44ec9e1b2672d6074968
Внутрішній номер закупівлі:
10537312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-01-000886-b
Замовник:
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20510312
-
Адреса:
71114, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Степанянця, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Антоніна 380997442575 glavbuhazov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 674 538.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 372.69 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
01.07.2021 10:31 - 09.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2021 10:31 - 19.07.2021 00:00
Аукціон:
з 19.07.2021 11:17
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник сплачує вартість прийнятих від Виконавця робіт на підставі підписаного акту виконаних підрядних робіт складеного за формою КБ-2в і довідки про вартість виконаних підрядних робіт, складеної за формою КБ-3 протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13», показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУЧАЦЬКИЙ МИКИТА ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3193903571
-
Контактна особа:
Никита Бучацький +380988866363 buchatskiynikita@gmail.com
-
Адреса:
08160, Україна, м. Київ, Києво-Святошинський район, село Гнатівка, вул. СТАРОЖИТОМИРСЬКА, будинок 7, корпус Б
Початкова пропозиція
1 447 068.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 447 068.27 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
38
Скарги
0