-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка; Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний; Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна; Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»
Тендер Prozorro UA-2021-06-30-004120-b
Торги не відбулися
178 486.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 6.80 UAH
мін. крок: 0% або 6.80 UAH
Номер:
ee3b66203c224c3a9336cf68811f19f4
Внутрішній номер закупівлі:
10533587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-30-004120-b
Замовник:
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Уральських танкістів, будинок 36, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жигайло Іван Миколайович +380384536829 djerelo_vol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 486.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2021 19:51 - 06.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2021 19:51 - 16.07.2021 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴129 699.92 Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка
- Лот №2 ₴11 387.13 Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90 градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний
- Лот №3 ₴36 041.56 Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна
- Лот №4 ₴1 358.05 Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»