-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Цукор білий кристалічний
Тендер Prozorro UA-2021-06-29-005326-c
Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ). Детально - в доданому до цього оголошення файлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначається у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (доданий файл). Категорія замовника: передбачена п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону, а саме: комунальне некомерційне підприємство.
Завершена
41 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 208.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 208.00 UAH
Номер:
4704490e570d4a418686f08315e6cb31
Внутрішній номер закупівлі:
10512407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-29-005326-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ № 2" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998503
-
Адреса:
67513, Україна, Одеська область, Лиманський район, село Олександрівка (Олександрівська с/р), ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Тарнавська +380487503564 oopb2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 460.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
208.00 UAH
Період уточнення:
29.06.2021 14:31 - 05.07.2021 16:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 16:00 - 08.07.2021 16:00
Аукціон:
з 09.07.2021 12:35
Період кваліфікації:
08.07.2021 16:02 - 09.07.2021 10:11
Період завантаження договору:
09.07.2021 10:11 - 29.07.2021 10:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор білий кристалічний
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67513, Україна, Одеська область, Лиманський район, село Олександрівка, ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
Оскарження: 09.07.2021 10:11 - 14.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Оскарження: 09.07.2021 10:11 - 14.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
41 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2021 10:11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
2bd8d8c9fde545baa38f131bf4afafcc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-29-005326-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Номер договору:
2107
Сума договору:
41 310.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
34 425.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.07.2021 10:00
Статус:
Виконаний