-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Технічний нагляд по робочому проєкту «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул.Мечникова в м.Курахове Мар’їнського району Донецької області»
Тендер Prozorro UA-2021-06-25-003873-b
Завершена
246 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
Номер:
ca6e235140cc4a2a9c3eca4d129d2e86
Внутрішній номер закупівлі:
10497075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-25-003873-b
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кара Оксана 380668266563 uo_kmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
246 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 233.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2021 15:10 - 02.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2021 00:00 - 08.07.2021 00:00
Аукціон:
з 08.07.2021 14:36
Період кваліфікації:
08.07.2021 00:01 - 13.07.2021 16:27
Період завантаження договору:
13.07.2021 16:27 - 02.08.2021 16:27
Нецінові критерії:
Умови оплати 25%
Відстрочка платежу після підписання акту виконаних робіт/наданих послуг
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписУчасник при поданні пропозиції обирає самостійно умови оплати відповідно до умов оголошення про проведення спрощеної закупівлі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд по робочому проєкту «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул.Мечникова в м.Курахове Мар’їнського району Донецької області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Жиронкін Олег Юрійович
Оскарження: 13.07.2021 16:27 - 16.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2393808737
-
Контактна особа:
Жиронкін Олег Юрійович 380504740214,, 380504740214 jiron_ou@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 5, кв. 51
Оскарження: 13.07.2021 16:27 - 16.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
216 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2021 16:27
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
8078cdbd04f042d2969286b50fa45c13
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-25-003873-b-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Жиронкін Олег Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2393808737
-
Контактна особа:
Жиронкін Олег Юрійович 380504740214,, 380504740214 jiron_ou@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 5, кв. 51
Номер договору:
269/ТН
Сума договору:
216 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 29.04.2024 00:00
Дата підписання:
26.07.2021 10:00
Статус:
Розірваний