-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сервер для вузла Інтернет
Тендер Prozorro UA-2017-07-25-000470-c
Сервер для вузла Інтернет
Торги не відбулися
312 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
Номер:
4154c989115d47b6b941ae7c5ff771b7
Внутрішній номер закупівлі:
1048550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-25-000470-c
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. Чапаєва, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорноштан Ольга +380444650786 to@cssuz.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
312 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 120.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2017 16:21 - 30.07.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2017 16:21 - 09.08.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для вузла Інтернет
Кількість
6 штуки
Період постачання
21.08.2017 - 30.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21680973
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ" +380443900911 kulikovsky@pronet.ua http://www.pronet.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 6
Початкова пропозиція
307 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
307 500.00 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0