-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід )
Тендер Prozorro UA-2021-06-24-007767-c
Торги не відбулися
115 784.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 578.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 578.92 UAH
Номер:
7ab3be03ce2b4fdeb4ed5662c574c8d8
Внутрішній номер закупівлі:
10475544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-24-007767-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денчик +380575832142 cpmsd-bogod-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 784.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
578.92 UAH
Період уточнення:
24.06.2021 14:55 - 30.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2021 14:55 - 10.07.2021 08:00
Аукціон:
з 12.07.2021 15:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Кількість
115 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації