-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (надання послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2021-06-24-005331-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складені безпосередньо учасником для участі у даній процедурі закупівлі, повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи тендерної пропозиції можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Торги не відбулися
22 877.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Номер:
018c7afa84764e348172e8605e1c352a
Внутрішній номер закупівлі:
10471252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-24-005331-c
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганіна Олена Анатоліївна +380443653256 ganina@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 877.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
115.00 UAH
Період уточнення:
24.06.2021 12:54 - 30.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2021 12:54 - 10.07.2021 12:00
Аукціон:
з 12.07.2021 12:48
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуги здійснюється Споживачем на підставі підписаного Сторонами Акту 10 (десяти) днів з дати його підписання. . Розрахунковим періодом за надану послугу є календарний місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
- Прибирання прибудинкової території - Технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації - Дератизація - Дезінсекція - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем у разі їх наявності - Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження - Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами - Підкачування води
Кількість
8 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021