-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2017-07-24-001156-b
Торги не відбулися
44 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 250.00 UAH
Номер:
4a1e2dc3c5ec4bad8494a806b6fc0bc3
Внутрішній номер закупівлі:
1045297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-24-001156-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020588
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Верич +380986081579 kdrtrk-kkt@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
44 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
250.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2017 15:09 - 29.07.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2017 15:09 - 08.08.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з демонтажу та монтажу кондиціонерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
21.08.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Старунський Василь Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2252715791
-
Контактна особа:
Старунський Василь Іванович +380503121558 cpd_sv@ukr.net
-
Адреса:
03045, Україна, м. Київ, Київ, Новопирогівська, 19, кв. 19
Початкова пропозиція
34 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 990.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0