-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети для сміття
Тендер Prozorro UA-2021-06-22-002847-a
Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Надання забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Критерієм оцінки є ціна.
Торги не відбулися
266 385.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 331.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 331.93 UAH
Номер:
aae3570e4565448faa48c56205b261d4
Внутрішній номер закупівлі:
10437176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-22-002847-a
Замовник:
Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142313
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Соборності, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дирда Тетяна Олегівна +380973680431 dzervo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 385.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 331.93 UAH
Період уточнення:
22.06.2021 16:18 - 28.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2021 16:18 - 08.07.2021 16:23
Аукціон:
з 09.07.2021 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети для сміття
Кількість
8879 рулон
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 20
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Царук Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2804004513
-
Контактна особа:
Царук Олександр Олександрович +380980436405 fesenel79@gmail.com
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Толбухіна, б. 9, кв. 3
Початкова пропозиція
186 459.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 459.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
31
Скарги
0