-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний СВ08Г2С
Тендер Prozorro UA-2016-05-05-000167-b
Детальний опис у тендерній документації
Торги не відбулися
861 485.81
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 614.86 UAH
мін. крок: 1% або 8 614.86 UAH
Номер:
2fe800ae4da245efa8cd8a2bac241976
Внутрішній номер закупівлі:
104351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-05-05-000167-b
Замовник:
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська обл., ФАСТОВ, м. Фастів, вул. Андрія Шептицького, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костецька Т.М. (067) 859-04-59 tender@rwk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
861 485.81 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 614.86 UAH
Період уточнення:
05.05.2016 13:18 - 10.05.2016 14:14
Період прийому пропозицій:
05.05.2016 13:18 - 20.05.2016 14:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
25.93.1 (вироби з дроту, ланцюги та пружини) 44315 (зварювальні матеріали) Дріт зварювальний СВ08Г2С
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
38 тонни
Період постачання
до 31.12.2016