-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний
Тендер Prozorro UA-2017-07-19-000153-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 100.00 UAH
Номер:
352cdb68d59b4ff8891dbca1041cfc66
Внутрішній номер закупівлі:
1041323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-19-000153-a
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромов Анатолій Анатолійович 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2017 10:30 - 28.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2017 10:30 - 07.08.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт латунний 0,25 Л63, м'який ГОСТ 1066-90
Кількість
50 кілограм
Період постачання
25.08.2017 - 15.09.2017