-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-06-17-000591-c
Протокол УО № 06 від 17.06.2021
Торги не відбулися
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
b63e40e8a6d84c75a17dda4835a5b3ed
Внутрішній номер закупівлі:
10382038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-17-000591-c
Замовник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Красюкова Ольга Григорівна +380617573673 krasyukova_olga@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2021 10:26 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2021 10:26 - 05.07.2021 10:31
Аукціон:
з 06.07.2021 12:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписНевід’ємною умовою поставки Товару має бути повідомлення Замовника Постачальнику на постачання Товару в кількості та вартості узгодженої з Замовником. Не пізніше 5 календарних днів після отримання повідомлення Постачальник зобов’язаний передати Замовнику талони/скретч-картки на придбання замовленої кількості палива. Талони/скретч-картки за цим договором не є спеціальним платіжним засобом (платіжною карткою) у розумінні Закону України «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні» і призначені виключно для підтвердження повноважень представників Замовника на отримання товару за цим Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Кількість
6300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
5150 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Цонєв Сергій 380678231894, 389999999999 serhii.tsoniev@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Початкова пропозиція
325 332.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 332.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0