• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт пожежного резервуару для води, що розташований на території Сватівської обласної спеціальної школи, за адресою: Луганська обл., м. Сватове, вул. Успенська, 67» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Місцезнаходження замовника - Україна, 92600, Луганська обл., Сватівський р-н, місто Сватове, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКА, будинок 67. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади). Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону.

Торги відмінено

500 233.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 502.00 UAH
Номер: 421354275ab146049f1a4d5cb5adf604
Внутрішній номер закупівлі: 10375513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-014150-b   
Замовник: Сватівська обласна спеціальна школа
Контактна особа: Кузнецова Ольга Володимирівна 0647132804 internat215@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 500 233.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2021 13:34 - 23.06.2021 10:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2021 20:00 - 02.07.2021 00:00
Аукціон: з 02.07.2021 14:40

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: b097df6449f744e680f5252129ac2c8c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відмінити спрощену закупівлю згідно предмету закупівлі: «Капітальний ремонт пожежного резервуару для води, що розташований на території Сватівської обласної спеціальної школи, за адресою: Луганська обл., м. Сватове, вул. Успенська, 67» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва») (Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)» з підстави передбаченої п. 1 ч. 17 ст. 14 Закону: відсутності подальшої потреби в закупівлі робіт, а саме: у зв’язку з переглядом потреби у Замовника відпала потреба у закупівлі робіт з тими технічними та якісними характеристиками, які були зазначені під час оголошення про проведення спрощеної закупівлі в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, а також в Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (Вимоги до предмету закупівлі (інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі)).
Дата опублікування: 30.06.2021 12:39
Дата виконання: 30.06.2021 12:39
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴500 233.00 Капітальний ремонт пожежного резервуару для води, що розташований на території Сватівської обласної спеціальної школи, за адресою: Луганська обл., м. Сватове, вул. Успенська, 67» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)