• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)

1. 1) категорія (п.1 ч.4 ст.2) - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Місцезнаходження - 39800, Полтавська обл., м.Горішні Плавні, вул.Миру, 24.

Торги не відбулися

1 456 026.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 280.13 UAH
Номер: 89b8a36588fb4dedbf30a64fb17396e5
Внутрішній номер закупівлі: 10364777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-006414-b   
Замовник: Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Мормоль Вікторія Володимирівна 380987907312 oks_ispolkom@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 456 026.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 280.13 UAH
Період уточнення: 16.06.2021 12:19 - 22.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2021 12:19 - 02.07.2021 15:00
Аукціон: з 05.07.2021 15:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Альт-буд"
Початкова пропозиція 1 357 950.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 357 950.82 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0