-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Тендер Prozorro UA-2021-06-16-000833-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер:
b59a3849909c4298bb405812aeb8bbef
Внутрішній номер закупівлі:
10361772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-16-000833-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010925
-
Адреса:
63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2021 11:11 - 22.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2021 11:11 - 02.07.2021 12:00
Аукціон:
з 05.07.2021 12:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється після підписання Замовником Акту здачі-приймання наданих послуг протягом 30 календарних днів у безготівковій формі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021