-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труба, муфта, трійник редукційний, трійник, перехід редукційний, муфта з’єднувальна
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-002934-c
Завершена
164 321.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 822.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 822.00 UAH
Номер:
cbcc31a32d0242188c194bf8ca452def
Внутрішній номер закупівлі:
10354376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-002934-c
Замовник:
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14152618
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Уральських танкістів, будинок 36, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жигайло Іван Миколайович +380384536829 djerelo_vol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 321.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
822.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 17:26 - 21.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2021 17:26 - 01.07.2021 18:00
Аукціон:
02.07.2021 12:43 - 02.07.2021 13:04
Період кваліфікації:
02.07.2021 13:04 - 09.07.2021 13:36
Період завантаження договору:
09.07.2021 13:36 - 29.07.2021 13:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба ПЕ 100 SDR17 діаметром 63мм товщина стінки 3,8мм для питної води
Кількість
900 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Труба ПЕ 100 SDR17 діаметром 50мм товщина стінки 3,0мм для питної води
Кількість
350 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Труба ПЕ 100 SDR17 діаметром 40мм товщина стінки 2,4мм для питної води
Кількість
1000 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Труба ПЕ 100 SDR17 діаметром 32мм товщина стінки 2,0мм для питної води
Кількість
1500 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта діаметром 63мм
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта діаметром 50мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта діаметром 40мм
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта діаметром 32мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі трійник редукційний діаметром 50/40 мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі трійник редукційний діаметром 40/32 мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі трійник діаметром 32 мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі трійник діаметром 40 мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Деталі з’єднувальні литі з поліетилену перехід редукційний ПЕ100 SDR11 діаметром 63х50 мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Деталі з’єднувальні литі з поліетилену перехід редукційний ПЕ100 SDR11 діаметром 50х40 мм
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Деталі з’єднувальні литі з поліетилену перехід редукційний ПЕ100 SDR11 діаметром 40х32 мм
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта з’єднувальна з зовнішньою різьбою діаметром 63х2’’
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта з’єднувальна з зовнішньою різьбою діаметром 50х1 1/2’’
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта з’єднувальна з зовнішньою різьбою діаметром 50х1 1/4’’
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта з’єднувальна з зовнішньою різьбою діаметром 40х1 1/4’’
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі муфта з’єднувальна з зовнішньою різьбою діаметром 32х1’’
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Компресійні з'єднувальні деталі трійник редукційний із зовнішньою різьбою діаметром 40х1 1/4"
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31200, Україна, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 36 “а”
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЛЬЙОН+"
Оскарження: 09.07.2021 13:36 - 20.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36375485
-
Контактна особа:
ПП "Мільйон+" 380982900677 MIL2010@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 16400, Чернігівська обл., Борзнянський район, місто Борзна, ВУЛИЦЯ ГАННИ БАРВІНОК, будинок 9
Оскарження: 09.07.2021 13:36 - 20.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
118 992.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 526.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2021 13:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ельпласт-Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23957545
-
Контактна особа:
Березецький Василь 380680538545, 380680538545 nomak21@ukr.net
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, Заводська,4
Початкова пропозиція
124 016.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff81f8939c23465eaba24ad33cd8fbec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-15-002934-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЛЬЙОН+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36375485
-
Контактна особа:
ПП "Мільйон+" 380982900677 MIL2010@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 16400, Чернігівська обл., Борзнянський район, місто Борзна, ВУЛИЦЯ ГАННИ БАРВІНОК, будинок 9
Номер договору:
45
Сума договору:
116 526.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
97 105.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
20.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний