-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-012490-b
Завершена
265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
Номер:
fd5a1ba9c4644bd2962243087c2e154c
Внутрішній номер закупівлі:
10351932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-012490-b
Замовник:
Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03872551
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, Беретті,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хилько Альона Анатоліївна sh249@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 325.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 16:06 - 21.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2021 16:06 - 01.07.2021 10:00
Аукціон:
02.07.2021 12:32 - 02.07.2021 12:53
Період кваліфікації:
02.07.2021 12:53 - 05.07.2021 12:30
Період завантаження договору:
05.07.2021 12:30 - 25.07.2021 12:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕМОНТНА КОМПАНІЯ "ІЗОЛ"
Оскарження: 05.07.2021 12:30 - 16.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24257784
-
Контактна особа:
Ігор Ісаченко +380500860353 akoreol1@gmail.com
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, місто Бахмут, вул.Садова, будинок 135
Оскарження: 05.07.2021 12:30 - 16.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
263 536.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 536.57 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2021 12:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "БУДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42765969
-
Контактна особа:
Роман Волинець +380509260709 volynec8600@gmail.com
-
Адреса:
02100, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАЖОВА, будинок 9 А
Початкова пропозиція
264 971.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 971.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6c635561873410798797480fc9dcd23
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-15-012490-b-c1
Постачальник:
ТОВ "РЕМОНТНА КОМПАНІЯ "ІЗОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24257784
-
Контактна особа:
Ігор Ісаченко +380500860353 akoreol1@gmail.com
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, місто Бахмут, вул.Садова, будинок 135
Номер договору:
249-ПРП
Сума договору:
259 423.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
216 186.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний