-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Муляж камери відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-011962-b
Муляж камери відеоспостереження
Торги не відбулися
15 038.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 76.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 76.00 UAH
Номер:
81d8fd10bd6e48efa742e234f2720a39
Внутрішній номер закупівлі:
10351147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-011962-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія +380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 038.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
76.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 15:51 - 21.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2021 15:51 - 01.07.2021 19:00
Аукціон:
з 02.07.2021 14:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДля контрагентів-платників ПДВ – оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем по факту постачання товару на підставі підписаних актів приймання-передачі товару на 45-й банківський день з дати реєстрації податкової накладної в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Для контрагентів, які не є платниками ПДВ,- оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем на 45-й банківський день від дати поставки товару за умови наявності належним чином оформленого акту приймання-передачі товару. Датою поставки товару вважається дата підписання Сторонами акту приймання-передачі товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Муляж камери відеоспостереження
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕГАФОНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42132314
-
Контактна особа:
Ігор Ярошенко +380509607057 megafondmf@gmail.com
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, місто Вишгород, пр.Мазепи Івана, будинок 8, офіс 207
Початкова пропозиція
11 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 520.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0