• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Запчастини для бензопил

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена у Додатку 1 «ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм оцінки пропозицій є «Ціна» з урахуванням ПДВ, питома вага критерію – 100%. Методика оцінки: оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Додатки до оголошення: Додаток 1 – ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Додаток 2 – ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ТА СПОСІБ ЇХ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. Додаток 3 – ФОРМА «ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ». Додаток 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ.

Завершена

23 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 117.50 UAH
Номер: b2077b948ee849ed9c018d57f4fa1827
Внутрішній номер закупівлі: 10347476
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-15-009314-b   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
Контактна особа: Литвин Анна Олександрівна +380444186149 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 117.50 UAH
Період уточнення: 15.06.2021 14:30 - 22.06.2021 09:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2021 09:00 - 25.06.2021 09:00
Аукціон: 30.06.2021 15:49 - 30.06.2021 16:12
Період кваліфікації: 30.06.2021 16:12 - 01.07.2021 14:17
Період завантаження договору: 01.07.2021 14:17 - 21.07.2021 14:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ланцюг
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 20 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Зірочка ведуча
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 10 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХКОМПЛЕКТ"

Оскарження: 01.07.2021 14:17 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 23 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2021 14:17
Документи 18
Скарги 0
ТОВ ВАКУЛА ІНСТРУМЕНТ
Початкова пропозиція 23 499.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d06358a3fa148f78ab0260ddb1ac7ba
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-15-009314-b-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХКОМПЛЕКТ"
Номер договору: 2021/9314
Сума договору: 23 299.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 19 416.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 12.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 2021 9314.pdf
p7s
sign.p7s