-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин марки А-92; Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-007121-b
Завершена
364 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
72fc733962dd4dfe871cecd9490b1529
Внутрішній номер закупівлі:
10344350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-007121-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Сергійович Ахмьолкін +380685516414,+380664882407 genlik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону), а саме, – переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Електронною системою закупівель було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по предмету: код ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти – Бензин А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 10000 літр, Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо) – 4000 літр, тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях: UA-2021-05-17-003571-b, UA-2021-04-30-002143-b. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону. КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прийнято рішення закупівлю за предметом: код ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти – Бензин А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин) – 10000 літр, Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо) – 4000 літр, здійснити у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ". Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені ціни та інші умови поставки товару, а учасник підтвердив свою відповідність критеріям визначеним ст. 16 та 17 Закону. Підстави для відмови в укладенні договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" відсутні. Не укладання або несвоєчасне укладання договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ", призведе до припинення/обмеження надання товару Замовнику, що як наслідок ускладнить виконання Замовником, завдань та функцій покладених на нього. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі». 2. Звіти згідно оголошень: UA-2021-05-17-003571-b, UA-2021-04-30-002143-b.
Очікувана вартість:
364 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (ДК 021:2015: 09132000-3 - Бензин)
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, АЗС в м. Генічеськ, та Генічеському районі.
На карті
Дизельне паливо (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, АЗС в м. Генічеськ, та Генічеському районі.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 15.06.2021 13:07 - 26.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ваніна Л.С. +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Оскарження: 15.06.2021 13:07 - 26.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
364 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2021 13:07
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dffc4000e58440b59240170a0b5a62cc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-15-007121-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ваніна Л.С. +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Номер договору:
№ 144/338
Сума договору:
363 825.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
303 187.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.06.2021 11:08
Статус:
Виконаний