-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні Горщиківського ліцею по вул. Центральна, 1 с. Горщик Коростенського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-012066-b
Торги не відбулися
707 553.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 537.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 537.77 UAH
Номер:
c8dff71436d74b4f8ae1103c37299de3
Внутрішній номер закупівлі:
10330799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-012066-b
Замовник:
Горщиківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347930
-
Адреса:
11560, Україна, Житомирська область, Коростенський р-н, с. Горщик, вул. Центральна, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Русецька +380978175774 gorshik11560@ukr.net http://gorschykivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
707 553.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 537.77 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 16:21 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 16:21 - 30.06.2021 15:59
Аукціон:
з 01.07.2021 14:35
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт їдальні Горщиківського ліцею по вул. Центральна, 1 с. Горщик Коростенського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДХАУСЕЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42772190
-
Контактна особа:
Денис Матиль +380633183399 budhauselit@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, ВУЛИЦЯ І.ФРАНКА, будинок 18
Початкова пропозиція
526 946.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
526 946.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0