-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 30210000-4: Системні блоки з монітором та операційною системою
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-001710-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fea99daeea334422871c42e3e893d915
Внутрішній номер закупівлі:
10325975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-001710-a
Замовник:
ДП "Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості "Кривбаспроект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04689369
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, проспект Поштовий (Карла Маркса), буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григор'єв Ігор Євгенійович +380564499111 krivbass_zakupivlya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 30210000-4: Системні блоки з монітором та операційною системою
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, проспект Поштовий (Карла Маркса), буд. 40
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСАНАРА"
Оскарження: 14.06.2021 14:41 - 25.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44319152
-
Контактна особа:
Руденко Софія Юріївна 044 2325326
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Чумацький шлях 8
Оскарження: 14.06.2021 14:41 - 25.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.06.2021 14:41
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf61a6fa12f945429091c3e51b2b4c55
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-14-001710-a-b1
Постачальник:
ТОВ "АСАНАРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44319152
-
Контактна особа:
Руденко Софія Юріївна 044 2325326
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Чумацький шлях 8
Номер договору:
36
Сума договору:
700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
589 588.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний