• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")

1 (одна) робота. Місцезнаходження замовника: вул. Центральна (Леніна), 118, с.Вільхівці, Тячівський р-н, Закарпатська обл.,90542 Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Строк виконання робіт: липень 2021- грудень 2022 року /до повного виконання робіт/. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Переклад надається у вигляді сканованих кольорових копій. Переклад документа повинен містити оригінал підпису, печатки перекладача (юридична особа, фізична особа-підприємець) або підпис перекладача (фізична особа) та нотаріальне засвідчення справжності його підпису, без накладання підпису, печатки на текст перекладу.

Торги не відбулися

2 866 429.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 664.29 UAH
Номер: 7bda35b003584ab6a8d651d4b7b5d01a
Внутрішній номер закупівлі: 10315086
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-14-000966-b   
Замовник: Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
Контактна особа: ЦІРИК Василь Михайлович +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 866 429.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28 664.29 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 14 332.15 UAH
Період уточнення: 14.06.2021 09:31 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2021 09:31 - 30.06.2021 00:00
Аукціон: з 30.06.2021 11:22
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання 15.07.2021 - 31.12.2022
Місце постачання 90543, Україна, Закарпатська область, с.Вільхівчик, Вільхівчиківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМЕТА"
Початкова пропозиція 2 827 454.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 827 454.39 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 12
Документи 69
Скарги 0