• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Проведення медичного огляду працівників

згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Проведення медичного огляду працівників)

Завершена

1 045 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 228.00 UAH
Номер: 3957dcb6e553433baed408c7d507b632
Внутрішній номер закупівлі: 1028721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-22-001398-b   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Контактна особа: Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 045 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 228.00 UAH
Період уточнення: 22.06.2017 14:07 - 30.06.2017 19:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2017 14:07 - 10.07.2017 19:00
Аукціон: 11.07.2017 12:16 - 11.07.2017 12:37
Період кваліфікації: 11.07.2017 12:37 - 17.07.2017 15:38
Період завантаження договору: 11.07.2017 12:37 - 31.07.2017 12:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення медичного огляду працівників
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 1 послуга
Період постачання 24.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 04071, Україна, Київська область, Київ, Введенська 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАЯН ВІННЕР"

Оскарження: 11.07.2017 12:37 - 28.07.2017 00:00
Початкова пропозиція 826 612.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
722 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2017 15:38
Документи 23
Скарги 0
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Початкова пропозиція 837 922.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
723 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0

Контракти

Номер: 7bf01e91a6f340ff8513f1be6e06c9fb
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-22-001398-b-b1
Постачальник: ТОВ "ЛАЯН ВІННЕР"
Номер договору: 228
Сума договору: 722 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 02.08.2017 10:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір медичні послуги.PDF
p7s
sign.p7s