• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

метрологічна повірка

Торги відмінено

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5106d714e9464b928983d2ae15e5ada1
Внутрішній номер закупівлі: 10274611
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-10-000500-a   
Замовник: КНП "ЦЕМД та МК у Кіровоградській області КОР"
Контактна особа: Ярошенко Олександр Іванович 0522-35-64-07 ekstr_medic@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: в зв’язку з відміною (двічі) відкритих торгів на закупівлю послуг з технічного огляду (оголошення № UA-2021-02-16-001393-а та UA-2021-03-05-001042-а) та відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
повірка кардіографів одноканальних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 63 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка електрокардіографів дванадцятиканальних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка електрокардіографів триканальних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 26 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка кардіодефібриляторів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 53 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка манометрів кисневих робочих
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 90 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка сфігмоманометрів механічних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 190 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка термометрів скляних від 0°C до 100 °C
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 55 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка психрометрів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка манометрів до 60 мПа
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка монітора пацієнта
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка сфігмоманометрів автоматичних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка кардіографів шестиканальних
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 9 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
повірка пульсоксиметрів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 110 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 5f4b0944f3fa4dd28378735a3b104c3b
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: рішення АМКУ № 16327-р/пк-пз від 16.07.2021 р.
Період оскарження: 22.07.2021 09:10 - 02.08.2021 00:00
Дата опублікування: 22.07.2021 09:10
Дата виконання: 02.08.2021 00:04
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Науково-виробничий центр оцінки відповідності "ЮГ"

Оскарження: 10.06.2021 10:12 - 21.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2021 10:12
Документи 2
Скарги 1

Контракти

Номер: 1c9e6989bad2476d99b00a4f273a1579
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-10-000500-a-a1
Постачальник: ПП "Науково-виробничий центр оцінки відповідності "ЮГ"
Сума договору: 300 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 300 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації