-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб (Перезарядка вогнегасників)
Тендер Prozorro UA-2021-06-09-003834-b
Завершена
279 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 395.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 395.00 UAH
Номер:
56d3088300b84d2387dd5f5f5d380afe
Внутрішній номер закупівлі:
10255337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-09-003834-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Гай +380509766931 ngayzakupivly@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
279 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 395.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2021 11:27 - 15.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2021 11:27 - 25.06.2021 00:00
Аукціон:
25.06.2021 13:28 - 25.06.2021 13:49
Період кваліфікації:
25.06.2021 13:49 - 29.06.2021 11:09
Період завантаження договору:
29.06.2021 11:09 - 19.07.2021 11:09
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги пожежних і рятувальних служб (Перезарядка вогнегасників)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДТЕХ"
Оскарження: 29.06.2021 11:09 - 10.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42452740
-
Контактна особа:
Максим Пацюк +380666329051 vp@redteh.com
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ 6-ТА ПОЗДОВЖНЯ, будинок 12/Б
Оскарження: 29.06.2021 11:09 - 10.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
219 885.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 885.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2021 11:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
100
Скарги
0
ТОВ ЗАХИСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31394403
-
Контактна особа:
Кошевой Олексій Едипович +380442511924 zahist01@gmail.com
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, Жовтнева, 14 А
Початкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
69c95ac363d046529269082ef3b0f2ab
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-09-003834-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42452740
-
Контактна особа:
Максим Пацюк +380666329051 vp@redteh.com
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ 6-ТА ПОЗДОВЖНЯ, будинок 12/Б
Номер договору:
322
Сума договору:
219 885.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.07.2021 13:36
Статус:
Виконаний