• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі)

Тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою. Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону згідно з вимогами, викладеними у тендерній документації. The participant of the procurement procedure in the electronic procurement system during the submission of the tender proposal confirms the absence of grounds stipulated in paragraphs 5, 6, 12 and 13 of Part One and Part Two of Article 17 of the Law of Ukraine "On Public Procurement" in accordance with the requirements set out in the tender documents.

Торги не відбулися

822 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 225.00 UAH
Номер: 289e0f45a28c434db342b2adee23281a
Внутрішній номер закупівлі: 10247762
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-08-006257-c   
Замовник: ФІЛІЯ "ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНИЙ ФЛОТ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ларіна Тетяна Сергіївна +380443240072 TETIANA.LARINA@USPA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 822 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 225.00 UAH
Період уточнення: 08.06.2021 20:11 - 29.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2021 20:11 - 09.07.2021 14:00
Період прекваліфікації: 09.07.2021 14:02 - 29.07.2021 00:00
Аукціон: з 29.07.2021 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі (картриджі (30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратів); місце поставки товарів: міста Київ, Одеса (згідно з письмовою заявкою Покупця); строк поставки товару: до 30.09.2021 (але не більше 3-х робочих днів з дати надання письмової заявки Покупцем); категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства; тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою)
Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Кількість 130 штуки
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.07.2021 17:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 40
Скарги 0
ФОП "РАБЕЙ ВІКТОР СТАНІСЛАВОВИЧ"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.07.2021 17:47
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "ВС Технолоджі"
Початкова пропозиція 812 000.00 UAH без ПДВ /
812 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.07.2021 17:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0