-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Відеокамера для волейболу пляжного (наказ 1518) (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)
Тендер Prozorro UA-2021-06-08-004330-b
Торги не відбулися
34 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
Номер:
05a9d192eb9d412489076174babfaab9
Внутрішній номер закупівлі:
10234347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-08-004330-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380442898422 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
170.00 UAH
Період уточнення:
08.06.2021 11:43 - 27.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2021 11:43 - 07.07.2021 00:00
Аукціон:
з 07.07.2021 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до умов Договору, проєкт якого наведений в Додатку 7 до тендерної документації: оплата за товар здійснюється Покупцем у національній грошовій одиниці України шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з дня отримання Товару, на підставі видаткових накладних на товар, за умови отримання Покупцем відповідного бюджетного фінансування. У випадку затримки оплати за Товар Покупцем у зв’язку з відсутністю коштів на його реєстраційному рахунку, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 10 (десяти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на державну мову, завірений підписом уповноваженої особи учасника та печаткою (у разі наявності). Застосовані критерії оцінки – ціна. Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається, тому умови його надання не зазначаються в оголошенні
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеокамера
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.07.2021