-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2017-07-14-001929-b
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України
Торги не відбулися
696 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 696.40 UAH
мін. крок: 0.1% або 696.40 UAH
Номер:
1ff7e277af7841a49844677f35d942cb
Внутрішній номер закупівлі:
1021482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-14-001929-b
Замовник:
Комунальний заклад Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01334430
-
Адреса:
74231, Україна, Херсонська область, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілона Володимирівна Задніпряна +380553322379 gastro-san@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
696 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
696.40 UAH
Період уточнення:
14.07.2017 19:27 - 21.07.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2017 19:27 - 31.07.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (брикет торф'яний)
Кількість
93 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Кількість
136 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
TОВ Облтопвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
39534015
-
Контактна особа:
TОВ Облтопвугілля +380952001203 tendervugillya@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 15А, офіс 208
Початкова пропозиція
689 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
689 900.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0