-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин а-92
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-010618-b
Завершена
23 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1fdea532ebc4f8fa4772369249a48e8
Внутрішній номер закупівлі:
10204674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-04-010618-b
Замовник:
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАТОКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05445480
-
Адреса:
67772, Україна, Одеська область, місто Білгород-Дністровський, селище міського типу Затока, ВУЛИЦЯ ПІОНЕРСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зураб Турманідзе +380637513245 ferafera35@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132100-4 Неетильований бензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура, скорочена застосовується на підставі п. 3 ч. 2 та ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера. Припинення постачання дизельного палива призведе до порушення умов належного функціонування Виробничого управління житлово-комунального господарства Затоківської селищної ради, виникнуть негативні наслідки, які поставлять під загрозу здоров’я мешканців смт Затока (в т. ч. і недотримання санітарно-гігієнічних норм), також в подальшому призведе до порушення безпечних умов праці працівників та організації навчально-виховного процесу (школи, дитячого садку). З метою забезпечення повноцінного функціонування Виробничого управління житлово-комунального господарства Затоківської селищної ради та навчальних закладів смт Затока необхідно здійснити закупівлю бензин а-92 - код ДК 021:2015 – 09132100-4 Неетильований бензин на строк, достатній для проведення тендера – відкритих торгів. Отже, проведення переговорної процедури закупівлі з підстав нагальної потреби у закупівлі Дизельного палива надасть можливість на законних підставах здійснювати розрахунки за фактично спожите паливо та уникнути негативних наслідків виникнення надзвичайної ситуації. Із врахуванням вищевикладеного та з метою дотримання вимог законодавства є нагальна необхідність здійснити закупівлю бензина а-92 код ДК 021:2015 - 09132100-4 Неетильований бензин шляхом застосування скороченої переговорної процедури згідно ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
23 850.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин а-92
Кількість
900 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 04.06.2021 17:50 - 10.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ЗАЄЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Оскарження: 04.06.2021 17:50 - 10.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
23 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 17:50
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
d39d793d6c554bca996b8e942e1f9d83
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-04-010618-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ЗАЄЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380672308551
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Номер договору:
40
Сума договору:
23 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.06.2021 17:04
Статус:
Підписаний