-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання Послуги з техобслуговування гамма-терапевтичних апаратів "АГАТ- Р1" та «Рокус-М”
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-002610-a
Завершена
274 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc2d838e53d148b69717b4a4a524345a
Внутрішній номер закупівлі:
10203107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-04-002610-a
Замовник:
Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21992649
-
Адреса:
84307, Україна, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Олекси Тихого, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кононенко Світлана Володимирівна 0668085467 onko-kram@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
01квітня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-04-07-001835-b. Проте станом на
23 квітня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
Тому 23 квітня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-04-23-005269-с. Проте знову ж таки станом на 09 травня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015 - 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання. Послуги з техобслуговування гамма-терапевтичних апаратів "АГАТ- Р1" та «Рокус-М» через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції Закону №114-IХ від 19.09.2019 року.
Очікувана вартість:
274 950.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з техобслуговування гамма-терапевтичних апаратів "АГАТ- Р1" та «Рокус-М”
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Реммед"
Оскарження: 04.06.2021 16:01 - 15.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31803954
-
Контактна особа:
Островський С. А. 0322640175 remmed@ukr.net
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Симоненка, 18/44
Оскарження: 04.06.2021 16:01 - 15.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
274 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 16:01
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ace42cf4e0d48a8b78a698f3ad197f0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-04-002610-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "Реммед"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31803954
-
Контактна особа:
Островський С. А. 0322640175 remmed@ukr.net
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Симоненка, 18/44
Номер договору:
218
Сума договору:
274 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2021 13:29 - 31.12.2021 13:29
Дата підписання:
15.06.2021 13:29
Статус:
Виконаний