-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована; еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-004567-c
Завершена
770 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1685dbf4d29347fe950f3478e8ff367b
Внутрішній номер закупівлі:
10201538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-04-004567-c
Замовник:
КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39029713
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пр. Праці, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сутужко Ірина Георгіївна +380615334010 tmosutuzhko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
вже двічі було відмінено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі предмету «Продукти переробки крові; Екстракти плазми» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 33140000-3: Медичні матеріали» причина: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-04-21-003393-a. Дата формування звіту: 21.04.2021, ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-05-07-006433-b. Дата формування звіту: 07.05.2021), відповідно до п. п. 1 п. 2 ст. 40 Закону, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства); кошти НСЗУ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свіжозаморожена плазма лейкофільтрована
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2, вулиця Консульська, буд. 23-т
На карті
Еритроцити збіднені на лейкоцити в додатковому розчині
Кількість
80 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2, вулиця Консульська, буд. 23-т
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Оскарження: 04.06.2021 16:08 - 15.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05499085
-
Контактна особа:
БОГОМАЗ СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА 80612 331427
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО, будинок 32
Оскарження: 04.06.2021 16:08 - 15.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
754 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 16:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
738842a83367432baba012a96439e1c6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-04-004567-c-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05499085
-
Контактна особа:
БОГОМАЗ СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА 80612 331427
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО, будинок 32
Номер договору:
503Т
Сума договору:
478 791.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний